Delikatesy z ryb

Delikatesy z ryb

Od kilku lat nieustannie podnosimy jakość oraz gamę naszych produktów, w tym przede wszystkim wyrobów na bazie hodowanych przez nas ryb. Wraz z kolejnymi inwestycjami, powiększamy ofertę produktów przetworzonych - poza rybami świeżymi, staramy się się równeż oferować coraz większą gamę produktów delikatesowaych - w tym także produktów innowacyjnych, niespotykanych na rynku.

   

Nasze produkty łączą dwie cechy - pochodzą z ryb z naszej hodowli lub chowu (w drugim przypadku ryby pochodzące od współpracujących z nami hodowców przechowywane są w naszych stawach przez okres minimum dwóch miesięcy - dzięki czemu w pełni nabierają cech smakowych naszej rzeki, możemy więc gwarantować ich jakość i smak). Drugą cechą jest oferowanie produktów unikatowych, przygotowywanych w sposób tradycyjny i bez użycia chemicznych konserwantów. Do utrwalania naszych produktów stosujemy:
- ryby wędzone - stosujemy tradycyjną metodę wędzenia na gorąco drewnem olchowym,
- kawior - sterylizowany jest gorącą solanką, oraz zabezpieczony w najwyższej jakości oleju rzepakowym (surowym),
- ryby długodojrzewaące - przygotowywane są metodą skandynawską (tzw. labraks), w której wykorzystujemy konserwujące cechy soli i kopru (bez obróbki termicznej),
- pozostałe produkty słoikowe - tradycyjna pasteryzacja,
- na życzenie ryby świeże i wędzone pakujemy metodą MAP (zmodyfikowana atmosfera). To nowoczesna metoda, ale wykorzystująca natrualne cechy gazów występujących w atmosferze. MAP polega na szczelnym zapakowaniu ryb w otoczeniu mieszaniny azotu i dwutlenku węgla (bez tlenu). Zabezpiecza to przed rozwojem zarówno bakterii tlenowych i beztlenowych, utrzymuje świeżość i soczystość ryb,
- wysyłka w opakowaniach izotermicznych - w przypadku wysyłki naszych towarów stosujemy izotermiczne pudła styropianowe oraz żelowe wkłady chłodzące. Opakowanie to oraz wkłady są wielorazowego użytku - można je używać do transportu i przechowywania żywności, można je także odesłać.

      Poniżej znajduje się lista produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym, a także sprzedaży stacjonarnej w sklepach firmowych w Tarnowie oraz Pile.    

Nasze produkty

Aktualności

Rybajka